Tallinna esindus Järvevana tee 5, Tallinn, 10132

Rapla esindus Viljandi mnt. 9, 79511 Rapla

Paekivi

Erek on töödelnud paekivi ja dolomiiti alates firma asutamisest, 1989 aastast. Peamiselt kasutame toodete valmistamisel Orgita karjääri dolomiiti ja paekivi, Vasalemma marmorit, Kostivere paekivi ning Seli-Koigi sinise ja punase tooniga peakivi.

fassaadide ehitus

Paekivitooted

Erek OÜ

Paekivitoodete tootmine

Paekivitööstus asutati algselt, et kindlustada renoveerimise ja ehituse töödel kasutatava paekivi saadavust ja kvaliteeti. Tänaseks on tööstus säilitanud väiketootmise eripärad, oleme keskendunud masstootmisest erinevaid lahendusi nõudvatele toodetele. Peamiselt kasutame toodete valmistamisel Orgita karjääri dolomiiti ja paekivi, Vasalemma marmorit, Kostivere paekivi ning Seli-Koigi sinise ja punase tooniga peakivi. Pakume dolomiit- ja paekivi tooteid alates fassaadidest, ja põrandakatetest kuni siseviimistlusdetailideni

marmori kaevandamine

Alates aastast 1989

Erek OÜ

Traditsioonid

Erek on töödelnud paekivi ja dolomiiti alates firma asutamisest, 1989 aastast. Erandina teistest kivitööstustest, ei oma Erek paekivikarjääri. See annab meile vabaduse valida tootmiseks just kliendile sobiv paas. Peamised paekivikarjäärid on Orgita, Kostivere, Vasalemma ja Seli – Koigi.